درباره ما

در سال 1328 حاج تقی احمدی که همه در آن زمان وی را به صداقت ، خوشنامی و درستکاری می شناختند تصمیم به راه اندازی مغازه ای کوچک به شغل خوار بار فروشی و عطاری در محله ی پیر سرای رشت گرفت ، در همان ابتدا به واسطه عهدی که با خدای خود بست ، انعطاف و تکریم مشتریانش را سر لوحه کار خود قرار داد این سنگ بنای اول باعث شد که فرزندان نیک اندیشش هم همراه با پدر راه پر عزت و خانوادگی ، که همان تکریم و صفات نیک بوده را ادامه دهند که امروزه هم با گذشت بیش از 60 سال از آن دوران ، همچنان آوازه اش بر سر زبانهاست.
با گذشت سالیان متمادی و کسب تجارب ارزشمند در این صنف و همچنین ابراز رضایتمندی شهروندان و خواست آنان ، برادران احمدی آقایان سعید ، شهرام، فرشید و فرشاد با اتحاد و همدلی یکدیگر تصمیم بر رونق کسب و کار و تثبیت یک برند ماندگار با نام خانوادگیشان را گرفتند که حاصل آن تاسیس فروشگاه بزرگ احمدی در سال 1390 در خیابان معلم رشت بود .
در همان ابتدا با تاسیس این فروشگاه با اشتغالزایی بیش از 130نفر از جوانان و زنان سرپرست خانوار همراه بود ، توانست سیاست اصلی خود که بر پایه مشتری مداری ، کیفیت محصول و قیمت مناسب کالا بود را با توجه به نیاز سنجی موجود از اقشار مختلف مردم بتواند رضایت کامل آنان را نیز جلب کند .
بعد از گذشت کمتر از 5 سال به واسطه استقبال خوب همشهریان و رضایتمندی ایشان از فروشگاه احمدی شعبه یک ، اینبار تصمیمی دیگر باعث شد تا برادران احمدی به فکر راه اندازی شعبه دوم  باشند ، بااین تفاوت که نه فقط در حد یک فروشگاه بلکه اینبار پازل نا تمام بخش دیگری از سیاستهای اصلی خود را که بر پایه جلب  بازار رقابتی و احترام به مشتری در کنار افزایش سهم اشتغالزایی در استان بوده را نیز اجرایی کرده باشند .
فروشگاه احمدی شعبه دو که در مسیر کریدور اصلی گردشگری و تجاری شهر رشت و در تقاطع میدان هفت آذر (نیروی دریایی) و میدان امام حسین  در بخش جنوبی شهر واقع شده در وسعتی به مساحت بیش از 5 هزار متر مربع در سطح فروش و همچنین وجود پارکینگی به مساحت 7هزار متر مربع  ، که امروز به عنوان  بزرگترین هایپر شمال ایران نام گذاری شده حاصل این تصمیم و اتحاد خانوادگی بوده است .
در مراحل مطالعاتی و تهیه گزارشهای دوره ای از مشتریان ، که یکی از ارکان مشتری مداری این مجموعه است ، بیشترین دغدغه به نبود پارکینگ ، عدم تنوع محصول به واسطه ی  کمبود فضای فروشگاهی  و مراجعه جوانان و کارجویان برای اشتغال بوده ، که در تدوین سیاستهای اجرایی و آماده سازی هایپر احمدی سعی شده در بالاترین سطح استاندارد های  ملی و بین المللی تمامی موارد رعایت شود  تا عنوان ماندگار بودن برند احمدی  همچنان برسر زبانها بماند .
در هایپر احمدی بخش های متنوعی از فروش و عرضه محصولات بهداشتی و آرایشی ، مواد غذایی ، پروتئینی و لبنیات ، میوه و سبزیجات ، مرغ و ماهی ، عرضه انواع گوشت های گرم و سرد به همراه سایر محصولات بخش های دیگر وجود خواهد داشت ، که در کنار همه اینها می توان به راه اندازی یک شعبه بانک ، جهت تسهیل مبادلات مالی مشتریان ، رستوران  هم نام برد .
این هایپر که با مشارکت مکانی شهرداری کلانشهر رشت راه اندازی شده ، با سرمایه گذاری بالغ بر 120 میلیارد ریالی ، مجموعه هلدینگ احمدی و با اشتغالزایی بیش از 400 نفر بصورت مستقیم که تمامی پذیرفته شدگان در این مجموعه در بخش های مختلف ، دارای مدارج دانشگاهی از سطوح کاردانی ،تا کارشناسی ارشد بوده و در اشتغالزایی غیر مستقیم هم غریب به 750 نفر با این مجموعه فعالیت خواهد داشت .
به اعتقاد کارشناسان حوزه بازرگانی و تجاری ، هایپر احمدی را به جهت اهمیت و ویژگیهایش ، می توان در ردیف  یکی از پروژه های ماندگار در بخش سیاستهای سرمایه گذاری و اشتغالزایی بخش خصوصی در سطح ملی و استانی ، نام گذاری کرد .
باشد که در سایه عنایت خداوند متعال ، خواستار افتخار و سربلندی ایران و همینطور وسعت نام عزیز آن باشیم .
 
 
مدیریت هایپر احمدی